Prediction game (7.x-1.0-rc2) - en to cs translation catalogue (19 entries)

en: Administer
cs: Spravovat

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Overview
cs: Přehled

en: Edit
cs: Upravit

en: Date
cs: Datum

en: None
cs: Žádné

en: Name
cs: Jméno

en: Save
cs: Uložit

en: Time
cs: Čas

en: View
cs: Zobrazit

en: User
cs: Uživatel

en: 1 day
cs: 1 den

en: Details
cs: Detaily

en: Other
cs: Jiné

en: Save changes
cs: Uložit změny

en: Position
cs: Pozice

en: New
cs: Nové
