Prediction game (7.x-1.0-rc2) - en to el translation catalogue (19 entries)

en: Administer
el: Διαχείριση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Overview
el: Επισκόπηση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Date
el: Ημερομηνία

en: None
el: Κανένα

en: Name
el: Όνομα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Time
el: Ώρα

en: View
el: Προβολή

en: 1 hour
el: 1 ώρα

en: User
el: Χρήστης

en: 1 day
el: 1 ημέρα

en: Details
el: Λεπτομέρειες

en: Other
el: Άλλο

en: Save changes
el: Αποθήκευση αλλαγών

en: Position
el: Θέση
