Prediction game (7.x-1.0-rc2) - en to eo translation catalogue (17 entries)

en: Administer
eo: Administru

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Overview
eo: Superrigardo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Date
eo: Dato

en: None
eo: Neniu

en: Name
eo: Nomo

en: Save
eo: Konservu

en: Time
eo: Tempo

en: View
eo: Vidu

en: User
eo: Uzanto

en: Details
eo: Detaloj

en: Other
eo: Alia

en: @count minutes
eo: @count minutoj

en: @count hours
eo: @count horoj
