Prediction game (7.x-1.0-rc2) - en to ku translation catalogue (16 entries)

en: Administer
ku: بەڕێوەبردن

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Overview
ku: پیشاندانی گشتی

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: None
ku: هیچ

en: Name
ku: ناو

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Time
ku: کات

en: View
ku: پیشاندان

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Details
ku: زانیاری زیاتر

en: Other
ku: هیتر

en: Save changes
ku: پاشەکەوتکردنی گۆڕانکارییەکان
