Prediction game (7.x-1.0-rc2) - en to ml translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Cancel
ml: രദ്ദാക്കുക

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Name
ml: പേര്

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Time
ml: സമയം

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Result
ml: തത്ഫലം
