Prediction game (7.x-1.0-rc2) - en to sk translation catalogue (22 entries)

en: Administer
sk: Spravovať

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Overview
sk: Prehľad

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: None
sk: Žiadne

en: Name
sk: Názov

en: Save
sk: Uložiť

en: Time
sk: Čas

en: View
sk: Zobraziť

en: 1 hour
sk: 1 hodina

en: User
sk: Používateľ

en: Points
sk: body

en: 1 day
sk: 1 deň

en: Details
sk: Podrobnosti

en: Other
sk: Ostatné

en: Save changes
sk: Uložiť zmeny

en: Position
sk: Pozícia

en: @count minutes
sk: @count minút

en: @count hours
sk: @count hodín
