Prediction game (7.x-1.0-rc2) - en to ta translation catalogue (16 entries)

en: Administer
ta: மேலாண்மை

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Overview
ta: மேற்பார்வை

en: Edit
ta: மாற்று

en: Date
ta: தேதி

en: None
ta: இல்லை

en: Name
ta: பெயர்

en: Save
ta: சேமி

en: Time
ta: நேரம்

en: View
ta: பார்

en: User
ta: பயனர்

en: Details
ta: விவரங்கள்

en: Other
ta: மற்றவை

en: Save changes
ta: மாற்றங்களை சேமி
