Prediction game (7.x-1.0-rc2) - en to vi translation catalogue (21 entries)

en: Administer
vi: Quản lý

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Overview
vi: Tổng quan

en: Edit
vi: Sửa

en: Date
vi: Ngày tháng

en: None
vi: Không có

en: Name
vi: Tên

en: Save
vi: Lưu

en: Time
vi: Thời gian

en: View
vi: Xem

en: ID
vi: Mã

en: User
vi: Người dùng

en: Points
vi: Điểm

en: 1 day
vi: 1 ngày

en: Details
vi: Chi tiết

en: Other
vi: Khác

en: Save changes
vi: Lưu các thay đổi

en: Position
vi: Vị trí

en: Identifier
vi: Định danh
