Prediction game (7.x-1.0-rc3) - en to af translation catalogue (16 entries)

en: Administer
af: Administreer

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Overview
af: Oorsig

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: None
af: Geen

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: Time
af: Tyd

en: View
af: Wys

en: 1 hour
af: 1 uur

en: User
af: Gebruiker

en: Other
af: Ander

en: Identifier
af: Identifiseerder
