Prediction game (7.x-1.0-rc3) - en to am translation catalogue (14 entries)

en: Administer
am: አስተዳድር

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Overview
am: ጠቅላላ እይታ

en: Edit
am: አርትእ

en: Date
am: ቀን

en: Name
am: ስም

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Time
am: ሰዓት

en: View
am: ትይታ

en: 1 hour
am: 1 ሰዓት

en: User
am: ተጠቃሚ

en: 1 day
am: 1 ቀን

en: @count hours
am: @count ሰዓቶች
