Prediction game (7.x-1.0-rc3) - en to bs translation catalogue (14 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Date
bs: Datum

en: None
bs: Nijedan

en: Name
bs: Ime

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Time
bs: Vrijeme

en: View
bs: Pregled

en: User
bs: Korisnik

en: 1 day
bs: 1 dan

en: Details
bs: Detalji

en: @count hours
bs: @count sati
