Prediction game (7.x-1.0-rc3) - en to da translation catalogue (24 entries)

en: Administer
da: Administration

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Overview
da: Overblik

en: Edit
da: Redigér

en: Date
da: Dato

en: None
da: Ingen

en: Name
da: Navn

en: Save
da: Gem

en: Time
da: Tid

en: View
da: Vis

en: 1 hour
da: 1 time

en: User
da: Bruger

en: Points
da: Point

en: 1 day
da: 1 dag

en: Details
da: Detaljer

en: Other
da: Anden

en: Save changes
da: Gem ændringer

en: Position
da: Placering

en: Result
da: Resultat

en: New
da: Ny

en: @count hours
da: @count timer

en: Identifier
da: Identifikator
