Prediction game (7.x-1.0-rc3) - en to hr translation catalogue (19 entries)

en: Administer
hr: Administriraj

en: Delete
hr: Izbriši

en: Operations
hr: Operacije

en: Cancel
hr: Odustani

en: Overview
hr: Pregled

en: Edit
hr: Uredi

en: Date
hr: Datum

en: None
hr: Nema

en: Name
hr: Naziv

en: Save
hr: Spremi

en: Time
hr: Vrijeme

en: View
hr: Pregled

en: 1 hour
hr: 1 sat

en: User
hr: Korisnik

en: 1 day
hr: 1 dan

en: Details
hr: Detalji

en: Other
hr: Ostalo

en: Save changes
hr: Spremi promjene

en: @count hours
hr: @count sati
