Prediction game (7.x-1.0-rc3) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Administer
id: Kelola

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Perintah

en: Cancel
id: Batalkan

en: Overview
id: Tinjauan

en: Date
id: Tanggal

en: None
id: Nihil

en: Name
id: Nama

en: Save
id: Simpan

en: Time
id: Waktu

en: View
id: Lihat

en: User
id: Anggota

en: Details
id: Detil

en: Other
id: Lainnya
