Prediction game (7.x-1.0-rc3) - en to pt translation catalogue (20 entries)

en: Administer
pt: Administrar

en: Delete
pt: Apagar

en: Operations
pt: Operações

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Overview
pt: Visão geral

en: Edit
pt: Editar

en: Date
pt: Data

en: None
pt: Nenhum

en: Name
pt: Nome

en: Save
pt: Salvar

en: Time
pt: Horário

en: View
pt: Ver

en: 1 hour
pt: 1 hora

en: ID
pt: Identificador

en: User
pt: Usuário

en: 1 day
pt: 1 dia

en: Details
pt: Detalhes

en: Other
pt: Outros

en: Save changes
pt: Salvar alterações

en: Position
pt: Posição
