Prediction game (7.x-1.0-rc3) - en to pt translation catalogue (20 entries)

en: Administer
pt: Administrar

en: Delete
pt: Eliminar

en: Operations
pt: Operações

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Overview
pt: Vista global

en: Edit
pt: Editar

en: Date
pt: Data

en: None
pt: Nenhum

en: Name
pt: Nome

en: Save
pt: Guardar

en: Time
pt: Hora

en: View
pt: Mostrar

en: User
pt: Utilizador

en: Points
pt: Pontos

en: Details
pt: Detalhes

en: Other
pt: Outros

en: Save changes
pt: Guardar alterações

en: Position
pt: Posição

en: New
pt: Novo

en: Winner
pt: Vencedor
