Prediction game (7.x-1.0-rc4) - en to dz translation catalogue (11 entries)

en: Administer
dz: བདག་སྐྱོང་འཐབ་

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Name
dz: མིང་།

en: Time
dz: དུས་ཚོད།

en: View
dz: སྟོན་

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Details
dz: རྒྱས་བཤད་ཚུ་
