Prediction game (7.x-1.0-rc4) - en to fil translation catalogue (10 entries)

en: Administer
fil: Mangasiwa

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Overview
fil: Pangkalahatang-ideya

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Date
fil: Petsa

en: Name
fil: Pangalan

en: Save
fil: Pangalagaan

en: View
fil: Tingnan
