Prediction game (7.x-1.0-rc4) - en to kn translation catalogue (24 entries)

en: Administer
kn: ನಿರ್ವಹಿಸು

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Overview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Time
kn: ಸಮಯ

en: View
kn: ನೋಡು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Points
kn: ಬಿಂದುಗಳು

en: 1 day
kn: ೧ ದಿನ

en: Details
kn: ವಿವರಣೆಗಳು

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Position
kn: ಸ್ಥಾನ

en: Scores
kn: ಅಂಕಗಳು

en: New
kn: ಹೊಸ

en: Competition
kn: ಸ್ಪರ್ಧೆ

en: Identifier
kn: ಗುರುತುಗಾರ

en: Matches
kn: ತಾಳೆಗಳು
