Prediction game (7.x-1.0-rc4) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Administer
mr: व्यवस्थापन

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Edit
mr: संपादन

en: Date
mr: दिनांक

en: Name
mr: नाव

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Time
mr: वेळ

en: 1 hour
mr: एक तास

en: User
mr: सदस्य

en: 1 day
mr: १ दिवस

en: Save changes
mr: बदल संरक्षित करा
