Prediction game (7.x-1.0-rc4) - en to my translation catalogue (16 entries)

en: Administer
my: စီမံအုပ်ချုပ်သူ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Name
my: အမည်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Time
my: အချိန်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: 1 hour
my: ၁ နာရီ

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: 1 day
my: ၁ ရက်

en: Other
my: အခြား

en: @count hours
my: @count နာရီ
