Prediction game (7.x-1.0-rc4) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: Administer
sl: Upravljaj

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Overview
sl: Pregled

en: Edit
sl: Uredi

en: Date
sl: Datum

en: None
sl: Brez

en: Name
sl: Ime

en: Save
sl: Shrani

en: Time
sl: Čas

en: View
sl: Prikaži

en: User
sl: Uporabnik

en: Details
sl: Podrobnosti

en: Position
sl: Položaj
