Prediction game (7.x-1.0-rc4) - en to te translation catalogue (19 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Overview
te: అవలోకనం

en: Edit
te: మార్చు

en: Date
te: తేదీ

en: Name
te: పేరు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Time
te: సమయం

en: View
te: చూడు

en: 1 hour
te: 1 గంట

en: User
te: వాడుకరి

en: 1 day
te: 1 రోజు

en: Details
te: వివరాలు

en: Other
te: ఇతర

en: Save changes
te: మార్పులను భద్రపరచు

en: Position
te: స్థానం

en: Result
te: ఫలితం

en: @count hours
te: @count గంటలు
