Prediction game (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (21 entries)

en: Administer
ar: أدر

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Overview
ar: نظرة عامة

en: Edit
ar: تحرير

en: Date
ar: التاريخ

en: None
ar: لا شيء

en: Name
ar: الاسم

en: Save
ar: حفظ

en: Time
ar: الوقت

en: View
ar: عرض

en: ID
ar: المعرف ID

en: User
ar: المستخدم

en: Details
ar: التفاصيل

en: Other
ar: آخر

en: Save changes
ar: حفظ التغييرات

en: Position
ar: الوضع

en: Result
ar: نتيجة

en: New
ar: جديد

en: Identifier
ar: المعرف
