Prediction game (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (22 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Overview
bo: མདོར་བསྡུས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: None
bo: མེད།

en: Name
bo: མིང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Time
bo: དུས་ཚོད

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: 1 hour
bo: དུས་ཚོད་1

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: 1 day
bo: ཉིན་གཅིག

en: Details
bo: ཞིབ་ཕྲ

en: Other
bo: གཞན

en: Save changes
bo: བཟོ་བཅོས་ཉར་ཚགས

en: Position
bo: གནས་ས

en: New
bo: གསར་བ

en: @count hours
bo: དུས་ཚོད་ @count

en: Identifier
bo: ཨང་རྟགས
