Prediction game (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (23 entries)

en: Administer
eu: Administratu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Overview
eu: Ikuspegi orokorra

en: Edit
eu: Editatu

en: Date
eu: Data

en: None
eu: Bat ere ez

en: Name
eu: Izena

en: Save
eu: Gorde

en: Time
eu: Ordua

en: View
eu: Bista

en: 1 hour
eu: Ordu bat

en: ID
eu: IDa

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Points
eu: Puntuak

en: 1 day
eu: Egun 1

en: Details
eu: Xehetasunak

en: Other
eu: Bestea

en: Save changes
eu: Aldaketak gorde

en: Position
eu: Kokapena

en: New
eu: Berriak

en: @count hours
eu: @count ordu
