Prediction game (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (27 entries)

en: Administer
fa: مدیریت

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Cancel
fa: لغو

en: Overview
fa: مرورکلی

en: Edit
fa: ویرایش

en: Date
fa: تاریخ

en: None
fa: هیچ

en: Name
fa: نام

en: Save
fa: ذخیره

en: Time
fa: زمان

en: View
fa: مشاهده

en: 1 hour
fa: ۱ ساعت

en: ID
fa: شناسه

en: User
fa: کاربر

en: Points
fa: امتیازها

en: 1 day
fa: ۱ روز

en: Details
fa: جزئیات

en: Other
fa: ساير

en: Save changes
fa: ذخیره تغییرات

en: Position
fa: موقعیت

en: Result
fa: نتیجه

en: New
fa: جدید

en: @count minutes
fa: @count دقیقه

en: @count hours
fa: @count ساعت

en: Identifier
fa: شناسه

en: Difference
fa: تفاوت
