Prediction game (7.x-1.0) - en to ga translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Time
ga: Am

en: View
ga: Féach ar

en: 1 hour
ga: uair amháin

en: 1 day
ga: Lá amháin

en: @count hours
ga: @count uair

en: Deadline
ga: Spriocdháta
