Prediction game (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (18 entries)

en: Administer
gu: સંચાલક

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Date
gu: તારીખ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Name
gu: નામ

en: Save
gu: સાચવો

en: Time
gu: સમય

en: View
gu: જુઓ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: 1 day
gu: ૧ દિવસ

en: Details
gu: વિગતો

en: Other
gu: અન્ય

en: Save changes
gu: સંપાદનો સાચવો

en: Result
gu: પરિણામ

en: @count hours
gu: @count કલાકો
