Prediction game (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: Administer
hy: Կառավարել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Name
hy: Անուն

en: Save
hy: Պահպանել

en: Time
hy: Ժամանակ

en: View
hy: Դիտել

en: User
hy: Օգտագործող

en: Details
hy: Մանրամասներ
