Prediction game (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (18 entries)

en: Administer
kk: Басқару

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Overview
kk: Шолу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Date
kk: Датасы

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Name
kk: Аты

en: Save
kk: Сақтау

en: Time
kk: Уақыт

en: View
kk: Қарау

en: 1 hour
kk: 1 сағат

en: User
kk: Пайдаланушы

en: 1 day
kk: @count күн

en: Details
kk: Мәліметтер

en: Other
kk: Басқа

en: @count hours
kk: @count сағат
