Prediction game (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (16 entries)

en: Administer
km: គ្រប់​គ្រង

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Overview
km: ទិដ្ឋភាព​ទូទៅ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: None
km: គ្មាន

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Time
km: ពេលវេលា

en: View
km: មើល

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Details
km: សេចក្ដី​លម្អិត

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Save changes
km: រក្សា​ទុក​ការ​ផ្លាស់​ប្តូរ
