Prediction game (7.x-1.0) - en to lo translation catalogue (8 entries)

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: View
lo: ພາບລວມ

en: 1 hour
lo: 1 ຊົ່ວໂມງ

en: 1 day
lo: 1 ມື້

en: @count hours
lo: @count ຊົ່ວໂມງ
