Prediction game (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (23 entries)

en: Administer
lt: Administravimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: None
lt: Joks

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Save
lt: Saugoti

en: Time
lt: Laikas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: 1 hour
lt: @count valanda

en: User
lt: Narys

en: Points
lt: Taškai

en: 1 day
lt: 1 diena

en: Details
lt: Išsamiai

en: Other
lt: Kiti

en: Save changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: Position
lt: Pozicija

en: Result
lt: Rezultatas

en: New
lt: Naujas

en: @count hours
lt: @count valandos
