Prediction game (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (14 entries)

en: Administer
mn: Удирдах

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Overview
mn: Ерөнхий агуулга

en: Edit
mn: Засварлах

en: Date
mn: Огноо

en: None
mn: Байхгүй

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: Time
mn: Цаг

en: View
mn: Харах

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Details
mn: Дэлгэрэнгүй
