Prediction game (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (29 entries)

en: Administer
nl: Beheren

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Overview
nl: Overzicht

en: Edit
nl: Bewerken

en: Date
nl: Datum

en: None
nl: Geen

en: Name
nl: Naam

en: Save
nl: Opslaan

en: Time
nl: Tijd

en: View
nl: Weergeven

en: 1 hour
nl: 1 uur

en: User
nl: Gebruiker

en: Points
nl: Punten

en: 1 day
nl: 1 dag

en: Other
nl: Andere

en: Save changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Position
nl: Positie

en: Result
nl: Resultaat

en: Teams
nl: Ploegen

en: New
nl: Nieuwe

en: @count minutes
nl: @count minuten

en: @count hours
nl: @count uren

en: Identifier
nl: Identificatiemiddel

en: Matches
nl: Komt overeen met

en: Home team
nl: Thuisteam

en: Winner
nl: Winnaar

en: Difference
nl: Verschil
