Prediction game (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (16 entries)

en: Administer
nn: Administrer

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Overview
nn: Oversikt

en: Edit
nn: Rediger

en: Date
nn: Dato

en: None
nn: Ingen

en: Name
nn: Namn

en: Save
nn: Lagre

en: Time
nn: Tid

en: View
nn: Sjå på

en: User
nn: Brukar

en: Details
nn: Detaljar

en: Other
nn: Andre

en: Save changes
nn: Lagre endringar
