Prediction game (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (24 entries)

en: Administer
oc: Administrar

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Overview
oc: Vista d'ensemble

en: Edit
oc: Modificar

en: Date
oc: Data

en: None
oc: Pas cap

en: Name
oc: Nom

en: Save
oc: Enregistrar

en: Time
oc: Ora

en: View
oc: Veire

en: 1 hour
oc: 1 ora

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: User
oc: Utilizaire

en: Points
oc: Punts

en: 1 day
oc: 1 jorn

en: Details
oc: Detalhs

en: Other
oc: Autre

en: Save changes
oc: Enregistrar los cambiaments

en: Position
oc: Posicion

en: Teams
oc: Equipas

en: New
oc: Novèl

en: Identifier
oc: Identificant
