Prediction game (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (11 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Overview
os: Афæлгæст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Date
os: Датæ

en: None
os: Нæйы

en: Name
os: Ном

en: Save
os: Ныффысс

en: Time
os: Афон

en: View
os: Фенд
