Prediction game (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Overview
ps: پاسلیدنه

en: Edit
ps: سمون

en: Date
ps: نيټه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Name
ps: نوم

en: Time
ps: وخت

en: View
ps: ليد

en: ID
ps: پېژند

en: User
ps: غړی

en: Details
ps: سپړنې

en: Other
ps: نور

en: Save changes
ps: بدلونونه خوندي کول

en: Position
ps: ځاى

en: New
ps: نوی
