Prediction game (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (24 entries)

en: Administer
ro: Administrează

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Overview
ro: Privire de ansamblu

en: Edit
ro: Editați

en: Date
ro: Data

en: None
ro: Nimic

en: Name
ro: Nume

en: Save
ro: Salvare

en: Time
ro: Ora

en: View
ro: Afişează

en: 1 hour
ro: 1 oră

en: User
ro: Utilizator

en: Points
ro: Puncte

en: 1 day
ro: 1 zi

en: Details
ro: Detalii

en: Other
ro: Altele

en: Save changes
ro: Salvare schimbări

en: Position
ro: Poziţie

en: Result
ro: Rezultat

en: New
ro: Nou

en: Identifier
ro: Identificator

en: Deadline
ro: Termen limită
