Prediction game (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (30 entries)

en: Administer
ru: Управлять

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Cancel
ru: Отмена

en: Overview
ru: Обзор

en: Edit
ru: Редактировать

en: Date
ru: Дата

en: None
ru: Нет

en: Name
ru: Название

en: Save
ru: Сохранить

en: Time
ru: Время

en: View
ru: Просмотр

en: 1 hour
ru: 1 час

en: User
ru: Пользователь

en: Points
ru: Баллы

en: 1 day
ru: 1 день

en: Details
ru: Подробности

en: Other
ru: Другое

en: Save changes
ru: Сохранить изменения

en: Position
ru: Позиция

en: Result
ru: Результат

en: Teams
ru: Команды

en: New
ru: Новое

en: @count minutes
ru: @count минут

en: Identifier
ru: Идентификатор

en: Matches
ru: Совпадения

en: Deadline
ru: Срок завершения

[ctx: sports]
en: Matches per page
ru: Совпадений на странице

[ctx: sports]
en: No matches were added.
ru: Нет добавленных совпадений.

[ctx: sports]
en: Matches
ru: Совпадения
