Prediction game (7.x-1.0) - en to se translation catalogue (11 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: Edit
se: Rievdat

en: Date
se: Dáhton

en: Name
se: Namma

en: Save
se: Vurke

en: View
se: Čájet

en: User
se: Geavaheaddji

en: Save changes
se: Vurke rievdadusaid

en: Position
se: Virgi

en: @count hours
se: @count diimmu
