Prediction game (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: Administer
ug: باشقۇرغۇچى

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Overview
ug: قىسقىچە ئەھۋالى

en: None
ug: يوق

en: Name
ug: ئىسىم

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: 1 hour
ug: 1 سائەت

en: 1 day
ug: 1 كۈن

en: Details
ug: تەپسىلاتى

en: Other
ug: باشقا

en: @count hours
ug: @count سائەت
