Prediction game (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (19 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: None
az: Yoxdur

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: Time
az: Vaxt

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi

en: Details
az: Detallar

en: Other
az: Digər

en: Position
az: Vəzifə

en: Result
az: Nəticə

en: New
az: Yeni

en: Identifier
az: İdentifikator
