Prediction game (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (21 entries)

en: Administer
be: Адміністраваць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Overview
be: Агляд

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Date
be: Дата

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Name
be: Імя

en: Save
be: Захаваць

en: Time
be: Час

en: View
be: Праглядзець

en: 1 hour
be: 1 гадзіна

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User
be: Карыстальнік

en: 1 day
be: 1 дзень

en: Details
be: Падрабязна

en: Other
be: Іншыя

en: Save changes
be: Захаваць змены

en: @count hours
be: @count гдз

en: Matches
be: Супадае
