Prediction game (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (47 entries)

en: Administer
et: Haldus

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Overview
et: Ülevaade

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: None
et: Puudub

en: Name
et: Nimi

en: Save
et: Salvesta

en: Time
et: Aeg

en: View
et: Kuva

en: 1 hour
et: 1 tund

en: User
et: Kasutaja

en: Points
et: Punktid

en: 1 day
et: 1 päev

en: Details
et: Üksikasjad

en: Other
et: Muu

en: Save changes
et: Salvesta muudatused

en: Position
et: Asukoht

en: Result
et: Tulemus

en: Scores
et: Tabeliseis

en: Teams
et: Meeskonnad

en: New
et: Uus

en: @count minutes
et: @count minutit

en: @count hours
et: @count tundi

en: Competition
et: Ennustusvõistlus

en: Identifier
et: Identifikaator

en: Home team
et: Kodumeeskond

en: Away team
et: Külalismeeskond

en: Difference
et: Erinevused

en: There are no competition games defined yet.
et: Hetkel ei tuvastatud mitte ühtegi ennustusvõistlust.

en: Automatic (one round)
et: Automaatne (1 voor)

en: Competition %name was successfully created.
et: Ennustusvõistlus %name on edukalt loodud.

en: Jump to round
et: Liigu vooru

en: There are no matches defined yet for this competition.
et: Sellel ennustusvõistlusel pole veel registreeritud mänge.

en: The new scores were successfully saved.
et: Uued tulemused on edukalt salvestatud.

en: Prediction games
et: Ennustusvõistlused

en: View administration data about prediction games.
et: Tutvuge administratiivse infoga projekti "prediction games" kohta.

en: Add competition
et: Lisa ennustusvõistlus

en: Add a new competition for which a prediction game will be offered.
et: Lisage uus ennustusvõistlus, mida saate hallata projekti "Prediction game" abil

en: View and edit the defined teams.
et: Vaadake ja seadistage olemasolevaid meeskondi.

en: View administration data about a competition.
et: Vaata administratiivset infot selle ennustusvõistluse kohta.

en: Edit a competition.
et: Seadista ennustusvõistlust.

en: Add matches
et: Lisa mänge

en: Add matches to a competition.
et: Lisa mängud ennustusvõistlusele.

en: Delete a competition.
et: Kustuta ennustusvõistlus.
