Prediction game (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (29 entries)

en: Administer
fr: Administrer

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Cancel
fr: Annuler

en: Overview
fr: Vue d'ensemble

en: Edit
fr: Modifier

en: None
fr: Aucun(e)

en: Name
fr: Nom

en: Save
fr: Enregistrer

en: Time
fr: Heure

en: View
fr: Voir

en: 1 hour
fr: 1 heure

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: User
fr: Utilisateur

en: 1 day
fr: 1 jour

en: Details
fr: Détails

en: Other
fr: Autre

en: Save changes
fr: Enregistrer les modifications

en: Result
fr: Résultat

en: Teams
fr: Equipes

en: New
fr: Nouveau

en: @count hours
fr: @count heures

en: Identifier
fr: Identifiant

en: Matches
fr: Correspondances

en: Deadline
fr: Échéance

en: Winner
fr: Gagnant

en: Bet
fr: Pronos

[ctx: sports]
en: Matches per page
fr: Matchs par page

[ctx: sports]
en: Matches
fr: Matchs
