Prediction game (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (25 entries)

en: Administer
gl: Administrar

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Overview
gl: Vista xeral

en: Edit
gl: Editar

en: Date
gl: Data

en: None
gl: Ningún

en: Name
gl: Nome

en: Save
gl: Gardar

en: Time
gl: Hora

en: View
gl: Ver

en: 1 hour
gl: 1 hora

en: User
gl: Usuario/a

en: Points
gl: Puntos

en: 1 day
gl: 1 día

en: Details
gl: Detalles

en: Other
gl: Outro

en: Save changes
gl: Gardar cambios

en: Position
gl: Posición

en: New
gl: Novo

en: @count minutes
gl: @count minutos

en: @count hours
gl: @count horas

en: Identifier
gl: Identificador

en: Matches
gl: Coincidencias
