Prediction game (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (29 entries)

en: Administer
he: ניהול

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: Overview
he: סקירה

en: Edit
he: עריכה

en: Date
he: תאריך

en: None
he: ללא

en: Name
he: שם

en: Save
he: שמירה

en: Time
he: זמן

en: View
he: צפיה

en: 1 hour
he: שעה אחת

en: User
he: משתמש

en: Points
he: נקודות

en: 1 day
he: יום אחד

en: Details
he: פרטים

en: Other
he: אחר

en: Save changes
he: שמירת השינויים

en: Position
he: מיקום

en: Result
he: תוצאה

en: New
he: חדש

en: @count minutes
he: @count דקות

en: @count hours
he: @count שעות

en: Identifier
he: מזהה

[ctx: sports]
en: Matches per page
he: התאמות לעמוד

[ctx: sports]
en: Select the number of matches that will be displayed on one page when browsing them.
he: בחר את מספר ההתאמות שיוצגו בדף אחד בעת הגלישה.

[ctx: sports]
en: No matches were added.
he: לא נוספו התאמות

[ctx: sports]
en: Matches
he: התאמות
